Zimní Víno z blízka na hradě Špilberku.
Festival Víno z blízka pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o. p. s.

Vážení milovníci Vína z blízka a Brna,

kromě našeho webu si můžete vinaře a všechna jejich vína od této chvíle prohlížet i v on-line průvodci přímo ve vašem mobilu na adrese www.vinozblizka.cz/vino. Průvodce zároveň funguje jako e-shop. U všech 141 vín jsou jejich ceny a základní analytika, čili zbytkový cukr, kyseliny a alkohol. A všechna vína jsou tímto v prodeji! Pokud si je zakoupíte před sobotou, můžete si je pak na Špilberku vyzvednout nebo nechat doručit. Vše o organizaci festivalu, pokyny pro nákup v e-shopu i podmínky pro vyzvednutí vín nebo jejich zaslání na vaši adresu najdete v on-line průvodci taktéž. Prostory hradu jsme pro vás pokryli wifi signálem, takže on-line nákup vín bude možný i v průběhu soboty. Nabízená vína budou na hradě naskladněna na výdejním místě v počtu 24 lahví. Platit můžete on-line kartou nebo na výdejním místě kartou či cash – uzávěrka pro provedení plateb je v sobotu v 17 hodin. Příjezd a zastavení pro naložení vín v areálu hradu vám zajistíme.
 
On-line průvodce a e-shop

Jak a kde na Špilberku začít

Brány hradu otevíráme v sobotu v 10:30. Výměna vstupenek za degustační skleničky ze skláren Rona (bez zálohy, jsou vaše!) a průvodce s žetony, případně nákup vstupenek bude na registračním místě hned za vstupem do hradu z prvního (malého) nádvoří. Budeme tam na vás čekat do 12:00. Hned vedle jsou pro vás čtyři šatny s uzamykatelnými skříňkami. A pak už můžete pokračovat přímo k vinařům.
 
Ještě nemáte vstupenku?

Služby během akce

Od 10:30 až do 17:00 jsme vám k dispozici na výdejním a prodejním místě se vstupem přímo z terasy hned za hlavní bránou z ulice Gorazdova. Zde si můžete zakoupit vstupenky a degustační žetony po 12 hodině. Žetony budou k dispozici také u stanovišť vinařů. Občerstvení na vás čeká v hradním vinném sklepě, v hradní hlásce, v sálu Ogilvy, Bistru Babinský i v kavárně Café Špilberk.
 
Všechny důležité informace

S rozšířenou a zvýhodněnou vstupenkou: 7 expozic a 2 výstavy

V rozšířené vstupence za příplatek 150 Kč můžete na Špilberku vidět všech 7 stálých expozic - Brno na Špilberku, O nové Brno, Od hradu k pevnosti, Od renesance po modernu, Od moderny po současnost,  Žalář národů a ohňostrojnou expozici Vulcanalia. Ve dvou prostorách navštívíte i novou výstavu Umění loutky. V ceně základní vstupenky máte zahrnutý vstup na výstavu Rok 1918 - co nám válka vzala a dala...
 
Doprovodný program degustace
Copyright © 2018, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.
Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: vinozblizka@nap.cz; tel: 515 903 121