Svatý Martin pod Pálavou 2018
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci vín, přátelé Festivalu otevřených sklepů,

podle odpovědí, které jste nám napsali do anketních lístků, vám na svatomartinském Festivalu otevřených sklepů chutnala hlavně polosladká vína v čele s raritními odrůdami. Chladný podzimní víkend si ochutnáváním vín pod Pálavou zpříjemnilo 2 109 návštěvníků. Festivalovou atmosféru si můžete připomenout na fotografiích, které jsme pověsili na web i na Facebook. Nyní už jsme naplno rozjeli přípravu jarního festivalu 2019 na Podluží. Máme přihlášených 32 vinařů, jejich profily najdete na webu. Krom základních informací brzy přidáme i festivalové balíčky s ubytováním. Vstupenky už jsou v prodeji měsíc, tak neváhejte – viděli jste, že vyprodáno může být týden před akcí i v podzimním termínu, natož v jarním. Na e-shopu máme také dárkové poukazy na festival, kterými můžete udělat radost svým blízkým pod stromečkem.
 
Přejeme šťastné Vánoce a dobrou kondici vám i vínům ve vašem archivu!
 
Kupte si vstupenky na jarní festival

Váš vítěz mezi víny pod Pálavou

Šampiónem festivalu se stal Solaris výběr z hroznů 2016 z Vinařství Červinka v Horních Věstonicích. Druhé místo obsadilo polosladké Cuvée RB + CH barrique 2017 z Vinařství Vilém Topolanský v Pavlově a na třetí příčku se vyhouplo mladé víno – Solaris ročníku 2018 z Vinařství Ing. Vojtěch Pazderka v Bulharech. Gratulujeme!
Seznam vítězných vín

Nejoblíbenější vinařství festivalu

Součtem všech bodů za vína jednotlivých vinařství jsme dostali také desítku nejbodovanějších vinařství svatomartinského festivalu. Nejvíce vám chutnala vína Vinařství Červinka v Horních Věstonicích. Druhé místo patří Vinařství Ing. Vojtěch Pazderka z Bulhar a třetí místo si získala Moravčíkova vína v Horních Věstonicích. Všichni vinaři se umístili mezi prvními jedenatřiceti :-)
 
Seznam vítězných vinařství

Jaro na Podluží 2019

Víkend po Velikonocích si už teď výrazně zatrhněte v kalendáři. Potkáme se totiž na Podluží, kde otevře sklepy třicítka vinařů z Mikulčic, Moravské Nové Vsi, Hrušek, Prušánek a Moravského Žižkova. Opět jsme tak oproti minulému festivalu v tomto regionu zařadili dvě nové obce, abyste poznali zase něco navíc. Vstupenky na jarní Festival otevřených sklepů 27. a 28. dubna 2019 jsou už v prodeji na našem e-shopu.
 
Vstupenky na jarní festival
Copyright © 2018, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121