Jaro na Podluží 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci vína, přátelé jižní Moravy,

nejsme si jistí, co všechno ví návštěvníci festivalu o sobě. Možná bychom mohli psát oslovení třeba vážené milovnice vína a fanynky jižní Moravy, protože dlouhodobě a vlastně trvale se festivalu zúčastňuje více žen než mužů. Na posledním festivalu pod Pálavou to bylo 57 % žen. Nejvíce – 28 % z nich ve věku 18-29, ale skoro stejně i v kategoriích 30-39 a 40-49. Mužů bylo v každé z těchto kategorií méně, těch nejmladších pouhých 17 %. Z Prahy a středních Čech přišlo 32 % návštěvníků, na 11 % se vyšplhala jižní Morava a mezi 5-7 % byly kraje Ústecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Jihočeský, Pardubický, Liberecký a Slovensko. Po 3 % pak z kraje kořalky – ze Zlínska a z kraje píva – ze z Plzně. Se skupinou známých přišlo 44 %, v partnerských dvojicích 34 %, s rodinou 14 %, ostatní s kamarádkou/dem. Na Facebooku nás našlo 5 % hledačů, na internetu 20 % a na doporučení od přátel vás přišlo 72 %! Dvě noci na festivalu přespalo 84 % návštěvníků, zbytek jednu noc. Balíčků s ubytováním, vstupenkou, taškou na hotel, dovozem a odvozem do ubytování jste koupili více jak 300. Víte co, my vám ty grafy začneme věšet na stránky.
 
Kupte si vstupenky na festival

Co nevíte o ubytování

Že ten, kdo ho nesežene na třetí až pátý pokus, se na to prostě vykašle. Že každý by nejraději bydlel přímo ve festivalových obcích, ale tam tolik lůžek není. Že právě proto vám nabízíme balíčky s ubytováním v blízkém okolí, ale včetně dopravy do festivalových obcí a zpět. Že právě proto máte přímo na našich stránkách 75 ubytovacích zařízení v okruhu 20 km. Že tentokrát jsme v Moravské Nové Vsi nesehnali ubytování ani pro nás samotné.
 
Sežeňte si ubytování

Co nevíte o vstupenkách

Že přes e-shop si je obstará 69 % z vás. Že dalších 16 % se prodá jako součást balíčků a 3 % jdou přes TicketStream. Že z jedné adresy jdou objednávky pro skupiny nezřídka od 20 do 50 kusů. Že úplně nejlevněji, se slevou 20 %, získáte individuální vstupenku, pokud přijedete vlakem, ale musíte si ji u nás předem zarezervovat. Že při nákupu od 10 kusů máte slevu 10 %. Že na místě stojí o 100 Kč více a jsou k mání jen v počtu pár desítek kusů, pokud vůbec.
 
Kupte si vstupenky

Co nevíte o tom, co všechno víte

Měli byste vědět všechno. Z našeho webu, Facebooku, z našich zpravodajů (jako je tento) a na místě z brožurky Průvodce festivalem. Záhady pak odkrývá náš pořadatelský tým a tajemství o sklepech a vínech prozrazují samotní vinaři. Zbývá dodat, že tohle všechno budete mít i ve svém chytrém mobilu a v něm navíc i kompletní analytiku vín a možnost on-line nakoupit víno, které si pak ve sklepě už jen vyzvednete, anebo dokonce necháte poslat domů!
 
Vše o festivalu
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121