Jaro na Podluží 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci vína, přátelé jižní Moravy,

průvodce festivalem a e-shop pro nákup vína 17 festivalových vinařství je spuštěný! Bez nutnosti registrace jej můžete naplno vyžívat hned - na www.otevrenesklepy.cz/vino.
 
Pamatujete na těch příšerných 27 °C na loňském jarním festivalu? Letos děláme, co můžeme: v pátek jsme ještě povolili 26 °C, ale v sobotu bude už jenom 17 °C a po dešti krásný svěží vzduch. Pokud by náhodou pršelo, je to pro dobro vinohradů! Jinak jsme pro vás udělali všechno, co jsme mohli: registrace už od pátku večera, ranní busy od hotelů, letos dostatek jídla i cimbálek, kyvadlovka by měla být přehledná, jen si hlídejte nástupiště podle linky a směru. A můžete udělat i něco vy pro nás? Až narazíte na skupinky 3, 5, 8 lidí, jak si před sklepem podávají jednu skleničku – tak to jsou naši černí pasažéři. Klidně na ně upozorněte vinaře nebo přímo nás.
 
Tak o víkendu nashle! 
 
Vyzkoušejte on-line průvodce

Všechno máte v mobilu. Již dnes!

Všechno o festivalu, profily vinařů a seznamy vín, mapu a jízdní řády autobusů, aktuální zprávy o vytíženosti dopravy, upozornění na program, anketu s volbou šampiona vín – vše máte v mobilu již v této chvíli. Funkce jsme rozšířili o možnost dělat si poznámky k vínům, lajkovat si je a sdílet na sociálních sítích. Takže: vínu dám srdíčko, napíši poznámku: přesně můj Sauvignon, hodím na Facebook nebo třeba na Twitter. 
 
Vyzkoušejte on-line průvodce

Vína 17 vinařství můžete nakupovat. Třeba hned!

Využijte výhody on-line nákupu: nepotřebujete peněženku – zaplatíte on-line kartou, máte aktualizovaný přehled zásob všech on-line prodávaných vín, díky možnosti včasného nákupu máte jistotu před vyprodáním. Nemusíte přemýšlet, jak vína dopravit domů – vinař vám je pošle. Vína ve festivalovém e-shopu nabízí již dnes 17 vinařů ze všech festivalových obcí. Vína navíc máte s kompletní analytikou, takže na místě už jen dokoštujete a dovoníte :-)
 
Nakupte vína v e-shopu

Kdy si vyzvednout skleničky? Už v pátek večer!

Na obecním úřadě v Moravské Nové Vsi (pan starosta Marek Košut je jedním z festivalových vinařů). Registrační místo je otevřeno v pátek mezi 17. a 20. hodinou, v sobotu mezi 8. a 15. hodinou, v neděli mezi 10. a 12. hodinou (mimo tyto časy jsme jenom na telefonu). V pátek večer budou vstupenky jistě i k prodeji. Dostanete od nás skleničku, průvodce a tašku.
 
Vstupenky ještě koupíte na e-shopu
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121