Jaro na Podluží 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážené milovnice vína a přítelkyně jižní Moravy, milí pánové,

děkujeme za návštěvu festivalu na Podluží. Podle vašich ohlasů jste si to užili jako nikdy. Všeho bylo dost – vína, jídla, muziky i míst v autobusech, což bylo způsobeno pohostinností vinařů, vyšším počtem sklepů a také trochu nižším počtem účastníků. Opět se potvrdilo, že 30 sklepů, 2 000 účastníků a 9 autobusů tvoří křehkou rovnováhu a pokud nastane byť jen malá odchylka, je to cítit. Fotografie z Podluží už najdete v naší fotogalerii. Šampióny a výherce oznámíme v příštím newsletteru. Pokud jste si nestihli nakoupit vína, nebo jste je už stihli vypít, festivalový e-shop v mobilu s kompletní nabídkou vín pro vás funguje až do 19. května! Stále tam najdete všechny vinaře a u 18 z nich i piktogram nákupního košíku. Vína můžete zaplatit online kartou včetně dopravy a vinaři vám vína odešlou. A nyní už o tom, co nás čeká…
 
Nakupujte vína v eshopu

Přehlídka vín VOC Modré Hory

Máme pro vás pozvánku na sobotu 18. května, kdy se v Bořeticích koná přehlídka vín VOC Modré Hory. O vše se postarají samotní vinaři, my organizujeme pro turisty dvě cyklistické a jednu pěší trasu okolím Modrých Hor. Můžete si to zkombinovat, ale i nemusíte, protože na místě bude kromě kompletní nabídky vín VOC opět dobré jídlo a na pódiu muziky. Více zjistíte na webu Moravských vinařských stezek. Abyste věděli jak chutná víno z Modrých Hor.
 
Májové putování s VOC Modré Hory

Příští festival - Sv. Martin v Modrých Horách

Co nevidět překlopíme web na podzimní festival. Vinaři jsou již přihlášení a bude jich opět hodně přes 30. Jako malou ochutnávku vám nabízíme věhlasné vinařství, které bude na našem festivalu poprvé. Vinařství, které před pár týdny, na 26. ročníku mezinárodní soutěže vín GRAND PRIX VINEX, vyhrálo titul championa s vínem Ryzlink rýnský, ročník 2016, pozdní sběr. Dámy a pánové: vinařství Baloun, Velké Pavlovice!
 
Vstupenky na podzimní festival

Chutnaly vám domácí bagetky-pozvánky na Neoveský Gurmán?

Ochutnali jste v Moravské Nové Vsi bagetky pečené v místním pekařství a naplněné slaninkou, debrecínkou a salámem od místního řezníka uzenáře, jemně ochucené dijonskou hořčicí a ozeleněné křupavým ledovým salátem? K zapití bylo místní pivo z minipivovaru Na vyhlídce. Vše nabízela naše kamarádka Regina jako pozvánku na akci Neoveský Gurmán – mezinárodní festival kulinářských specialit. U vinných sklepů Zátiší v sobotu 18. 5. od 10 hodin. Mají to moc dobrý! 
 
Zažijte Neoveský Gurmán
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121