Jaro na Podluží 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážené milovnice a fanynky vína, vážený mužský doprovode,

pro nás pořadatele se dělí rok na dvě období: před festivalem a po festivalu. Do těchto období spadá ještě 10 degustačních večerů Víno z blízka a 10 cyklistických akcí na Moravských vinařských stezkách. Takže v jednom tahu řešíme nedostatek ubytování a autobusů, kolize termínů, nabídku gastronomie a cimbálek, připomínky vinařů a samozřejmě jsme velice pozorní i k připomínkám od vás – účastníků. O to více nás těší, že po jarním festivalu jste nám téměř ve všech 632 odevzdaných anketních lístcích napsali poděkování a pochvalu, ale také řadu konstruktivních návrhů. Jak jsme slíbili před festivalem, zveřejňujeme zde několik statistických údajů o vás. Ze všech nás nejvíce těší, že opakovaně se vás více než 70 % zúčastňuje na doporučení přátel. Budeme rádi, když svoje známé pozvete i příště, vstupenky na podzimní festival v Modrých Horách jsou již v prodeji.
 
Kupte si vstupenky

Šampionem vín na Podluží...

... jste zvolili Cuvée Davée bílé mzv 2017 z Vinařství Konečný, druhé místo patří Muškátu Ottonel ps 2018 z Vinařství Tesařík a pomyslný bronz si odnáší Rodinné vinařství Bartoníkovi za polosladký Sauvignon 2018. Celkově nejvíce bodů za vína nasbíralo Vinařství Konečný a dále rodinná vinařství Košut a Veverka. Celkovou tabulku všech deseti prvních vín i vinařství najdete na webu.
 
Šampion jarního festivalu

Naše milé návštěvnice dozrávají!

Jako vždy přišlo více žen (56 %) a méně mužů. Ale pozor, je tu překvapení. Po mnoha letech kralování klesl počet děvčat ve skupině 19-29 let až na třetí místo. Prvenství patří ženám od 30 do 39! Nebo jsou to ty stejné a prostě dozrály? Nejvíce vás přišlo opět z Prahy a středních Čech – 22 % a 15 %. Zastoupené jsou všechny kraje a se 3% účastí i Slovensko. I grafy jsme vám zpřístupnili na webu.
 
Co jsme se dozvěděli z anket

Na Moravu to mám daleko, ale na festivalu se snažím být pokaždé...

... napsal nám jeden návštěvník. Asi 15 % z vás bylo na festivalu nejméně desetkrát. Poprvé přišlo na festival 28 % návštěvníků. Krásných 71 % tak učinilo na pozvání přátel a až 84 % z vás tady spalo nejméně dvě noci. Tento krásný víkend trávilo 48 % z vás se skupinou známých, 31 % s partnerem a 12 % s rodinou. Nejpočetnější skupiny jsou obvykle pracovní kolektivy a single bylo méně než 1 %.
 
Těšíme se na vás na podzim
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121