Svatý Martin v Modrých Horách 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci a znalci vín, přátelé jižní Moravy,

na mobilních stránkách festivalu si můžete nakoupit vína již dnes! Proč Vám tuto možnost dáváme? Mezi vinaři máte jistě dobré známé a oblíbené dodavatele. Víte, co od nich můžete čekat a která jejich vína se budou rychle prodávat. Máme to potvrzeno i od vinařů, protože některá z původně nabízených vín již ze seznamu žádali stáhnout, prý jsou vyprodaná. Stránky slouží také jako on-line průvodce, takže tam najdete všechny informace o festivalu, profily vinařů a také pravidla pro nakupování vín v e-shopu. Objednávku si můžete nechat poslat domů nebo si ji vyzvednout až na festivalu. Počítáme s tím, že e-shop necháme běžet až do Vánoc, což vám umožní doplnit své zásoby. Nákup jsme zjednodušili na základě připomínek od vás i vinařů, vše jsme otestovali, tak doufáme, že vše bude dobře fungovat. Neváhejte a vyzkoušejte. Pokud objevíte nějakou chybu a sdělíte nám ji jako první, máte u nás láhev vína. 
 
KOUPIT VSTUPENKY

V e-shopu je 279 vín od 17 vinařů

17 vinařů je přesná půlka. Vína v mobilech vidíte i s analytikou. Můžete si k nim dělat poznámky, označit si je jako oblíbené nebo sdílet na Facebooku. Rekordmanem v počtu nabízených vín je Vinařství Hulata s 34 víny. Druhá půlka vinařů nabídne vína až na degustačních stolech ve sklepech. Vína vám prodají klasickým způsobem. Zapojení do e-shopu totiž vyžaduje připojení k internetu a další nároky na vinaře, ne každý si na inovace troufá.
 
Vyzkoušejte průvodce a e-shop

K mání ještě 100 ubytovacích balíčků

Verze v mobilu je primárně určena k použití na festivalu, takže tam sekci ubytování nenajdete. Objednávejte přímo na webu. Festivalových balíčků se vstupenkou, ubytováním a dovozem na festival nabízíme ještě asi 100. Rovněž dalších ubytovacích možností je zatím dostatek. Nejvíce lůžek je zatím v Hotelu Kurdějov. Je v malebné vesnici sevřené zalesněnými svahy, která má své tajemství – tajnou chodbu z degustačního sálu do kostela.
 
Vyberte si ubytování

Další úspěchy moravských vinařství

hlásí tentokrát z Michelangelo International Wine and Spirits Awards 2019 v Jihoafrické republice. Moravská vína přivezla 1 platinovou, 2 velké zlaté, 6 zlatých a 9 stříbrných medailí. Platinu získalo Nové vinařství z Drnholce, které se účastnilo také naší letní degustace Víno z blízka, za Cépage Ryzlink vlašský 2017. Mezi dalšími odrůdami, které uspěly je nejčastěji Sauvignon a Kerner. Většina vín je z ročníků 2017 a 2018, jedna Frankovka je 2016.
 
Oceněné Nové vinařství
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121