Svatý Martin v Modrých Horách 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci a znalci vín, přátelé jižní Moravy,

je vyprodáno! Bohužel, všechny zájemce o vstupenky odkláníme na náš Facebook, kde probíhá burza se vstupenkami. Samozřejmě jsme moc rádi za vaši důvěru a zájem o festival, ale dobrá rada pro příště zní: vstupenky kupujte nejpozději měsíc před festivalem, nebo hned, jak si zajistíte ubytování! Abychom to všem usnadnili, přímo na registraci všechny přebytečné vstupenky od vás odkoupíme a prodáme zájemcům. V sokolovně Velké Pavlovice budeme už v pátek od 17:00.

Na registraci vás letos zveme nejen kvůli vstupenkám. V pátek i v sobotu se můžete připojit k vinařům a pomáhat hledat dárce kostní dřeně. Za touto iniciativou je příběh nejmladšího Pavlíka z rodu Lacinů. Naštěstí s dobrým koncem. A proto si vinař Pavel Lacina řekl, že když víno spojuje lidi dobré vůle, jistě se mezi nimi najdou i dárci naděje. Více na Vinaři jdou na dřeň! Stačí věnovat pár minut svého času, kdy vám zdravotní sestry na registraci udělají stěry slin z úst, případně odeberou vzorek krve.
 
Staňte se hrdiny pro pacienty, pro které jste možná jedinou nadějí na záchranu života! Pak si cinknem na zdraví :-) 
 
Pojďte s vinaři na dřeň

Prostřednictví mobilu můžete brouzdat festivalem už dnes

Průvodce festivalem a e-shop pro nákup vín 17 festivalových vinařství je spuštěný. Bez nutnosti registrace jej můžete naplno vyžívat hned. Objednávku si můžete nechat poslat domů nebo si ji vyzvednout až na festivalu. Svůj výběr vín můžete sdílet s přáteli. Nákup jsme zjednodušili na základě připomínek od vás i vinařů, tak neváhejte a vyzkoušejte.
 
Vyzkoušejte průvodce a e-shop

Gratulace Kamilu Prokešovi

Praha 23. října 2019 – Soutěž BOHEMIA SEKT Trophée, která se letos konala již po dvaadvacáté, zná svého vítěze. Sommelierem roku 2019 se stal Kamil Prokeš, majitel vinařství ve Velkých Němčicích.  Během celodenního klání, které vyvrcholilo slavnostním finále na Nové scéně Národního divadla, přesvědčil porotu, že je fakt nejlepší. Napsal nám, že se těší na festival a čeká vás ve sklepě číslo 2 ve Velkých Pavlovicích.
 
Ochutnejte víno pod dohledem nejlepšího sommeliera

Poslední zprávy od nás čekejte ve středu 6. listopadu

Napíšeme vám vše, co potřebujete vědět. Vysvětlíme, proč jsme tištěného průvodce oblékli do červeného kabátku. A napovíme vám, co si třeba máte vzít na sebe vy :-) Zatím předpověď počasí vypadá jako obláček, sluníčko a kolem 10 stupňů ve dne. A poslední věta od Kamily: bude to paráda, těšíme se na vás a pojďte s vinaři na dřeň!
 
Všechny důležité info pohromadě
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121