Svatý Martin v Modrých Horách 2019
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci a znalci vín, přátelé jižní Moravy,

průvodce festivalem a e-shop pro nákup vína 17 festivalových vinařství je spuštěný! Bez nutnosti registrace jej můžete naplno vyžívat hned, na adrese otevrenesklepy.cz/vino. Vína může objednávat on-line, platit můžete mobilem nebo na místě cash i kartou – v průvodci najdete u každého vinaře příslušné piktogramy. Vína budou k převzetí ve sklepech, nebo vám je vinaři doručí domů (na dobírku za cenu dopravy).

Využijte možnost vyzvednout si vstupenky už v pátek večer do 17:00 do 20:00 v sokolovně ve Velkých Pavlovicích (od dálnice hned za kruháčem a Hotelem Lotrinský). Zde potkáte i tým iniciativy Vinaři jdou na dřeň, pro zápis do registru dárců kostní dřeně. Pavlík vás zve. Prodejní a nákupní burza vstupenek na registraci tentokrát nebude, všechny volné vstupenky hned odkoupíme a prodáme zájemcům.

V sobotu má být počasí proměnlivé, pláštěnka do baťůžku se hodí. V neděli nás čeká hezký slunný podzimní den.

O aktuálním dění na festivalu vás budeme informovat v spodní liště festivalového průvodce v mobilu.
 
Vyzkoušejte online průvodce

Proč má průvodce červený kabátek

Tištěné verzi průvodce jsme dali kabátek se základními informacemi. Zjišťujeme totiž, že pokud startovní tašky vyzvedává pro celou skupinu jenom jeden zástupce, nezvládne obvykle ostatním předat všechny důležité informace. Ti ostatní pak ani neví, že mají v průvodci kupóny, že tam jsou vyznačená místa pro výměnu rozbitých skleniček nebo že můžou zvolit šampióna festivalových vín. A to všechno je teď napsané na kabátku, tak snad se to už dostane ke všem.
 
Všechny důležité informace

Co najdete v mobilním průvodci navíc

Seznamy vín i s analytikou, mapu a aktuální odjezdy autobusů, zprávy o vytíženosti dopravy, upozornění na program, on-line anketu s volbou šampiona vín. Funkce jsme rozšířili o možnost dělat si poznámky k vínům, lajkovat si je a sdílet na sociálních sítích. Umožnili jsme odesílat objednávky vín s možností platby cash nebo kartou až ve sklepě. Tam jsou vína k vyzvednutí, nebo vám je vinař pošle na dobírku za cenu dopravy domů.
 
Prozkoumejte festivalový e-shop

Jak to chodí na festivalu?

V sokolovně ve Velkých Pavlovicích na vás bude čekat festivalový tým v pátek od 17 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 15 a v neděli od 10 do 12. Sem přijdete se vstupenkou v telefonu nebo vytištěnou na papíře a vyměníte ji za skleničku a tašku s průvodcem a propiskou. A pak už můžete vyrazit za vinaři – sklepy mají otevřené v sobotu od 10 do 21 a v neděli od 10 do 15 hodin. Užijte si to!
 
Těšíme se na vás na registračním místě!
Copyright © 2019, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121