Svatý Martin pod Pálavou 2018
Festival otevřených sklepů pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s.

Vážení milovníci a znalci vín, přátelé jižní Moravy,

začínáme odpočítávat posledních pět týdnů před festivalem. Lehké nakouknutí do naší kuchyně: na seznamu nedobytných pohledávek vedeme pět vinařů, z kterých ne a ne vydolovat seznam vín; od jednoho mladého vinaře mámíme cukrem a bičem fotografii, spoustu dalších vinařů jsme si raději nafotili sami. Špatná zpráva: prohlídka kostela nebude. Po opravě střechy probíhá obnova interiéru, sochy Ignáce Lengelachera jsou zabalené. Ale v Dolních Věstonice stejně nebudete vědět kam dřív. V muzeu se můžete podívat na expozici Svět lovců mamutů a na Husím plácku se můžete zúčastnit Svatomartinských slavností s průvodem a husami na pekáči. Pan Padalík vás pozve do největšího sklepa, jaký na festivalu můžete vidět, stojí za to! Svobodovi se pochlubí obnoveným sklepem na Husím plácku, U Ředinů to znáte z minula a Langrovi nabídnou nejen degustační prostory, ale i vinárnu s kuchyní. Hostující Vinařství Aurora zve na svá vína do kavárny Habánský dvůr (prý skvělá obsluha, dezerty i kafe).
 
Kupte si vstupenky na festival

Využijte výhody

Budete v místě konání již v pátek večer? Festivalovou tašku si můžete vyzvednout od 18 do 20 hodin na registračním místě v kulturáku v Pavlově. Koupili jste si festivalový balíček zahrnující ubytování a vstupenku? Tašku dostanete od pátku přímo v hotelu na recepci. Rádi máte všechny informace po ruce ve vašem mobilním telefonu? Tak čtěte dál.
 
Podrobnosti k organizaci

Vše o festivalu na webu a v mobilu

Spustíme velké testování. V mobilním telefonu uvidíte vše o festivalu: vinaře, vína, program i jízdní řády. U některých vinařství pojede i on-line objednávání a nákup vín. Budeme vám posílat i aktuální zprávy o naší kyvadlové dopravě nebo třeba o tom, kde ještě mají poslední porce svatomartinské husy. A když naklikáte v mobilu i anketu, možná vyhrajete volnou degustaci v Salonu vín.
 
Festivaloví vinaři

Nemáte ještě ubytování?

V hotelech Zámeček v Mikulově a Amande v Hustopečích je k dispozici ještě asi stovka ubytovacích balíčků. V sekci Další ubytování najdete nabídku jiných ubytovatelů v regionu. Pokud jste v krizi, zkuste nám napsat, možná budeme o něčem vědět. A jestli už máte vše zajištěné, neusínejte na vavřínech a rezervujte si ubytování na příští festival na Podluží.
 
Jaro na Podluží 2019
Copyright © 2018, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
 
Pro odhlášení newsletteru klikněte sem: Odhlásit

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00
e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121